17 Aralık 2013 01:00

Düğün Dernek gişede de güldürdü

6 Aralık'ta vizyona giren Düğün Dernek filmini 1 milyon 714 bin 477 kişi izledi.

Selçuk Aydemir’in yönettiği ve Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin ile Devrim Yakut’un oynadığı Düğün Dernek büyük ilgi gördü ve ilk haftasında 1 milyon barajını aştı.


6 Aralık’ta vizyona giren Düğün Dernek filmini ilk haftasında 1 milyon 86 bin 807 kişi izledi. Film 6 Aralık - 15 Aralık tarihleri arasındaysa 1 milyon 714 bin 477 kişiye ulaştı.

İmece usulü bir düğün yapmaya kalkışan dört kafadarın sevimli hikayesinin anlatıldığı Düğün Dernek’te, Sivaslı Tarık ve Letonyalı Nugesha’nın aynı ülkede çalışabilmek için acilen evlenmeleri gerekir.


DÜĞÜN DERNEK SEANS BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN

VİZYONDAKİ DİĞER FİLMLER İÇİN TIKLAYIN


Ancak damadın babası İsmail için, dört dörtlük olmayan bir düğün düşünmemektedir. Sivas’da düğün gelenekleri ağır, İsmail’de imkan dardır ama can yoldaşları ile tüm Sivas düğün için seferber edilecektir.

Yorumlar
  • sevgili arkadaşlar agropesus denilen recep ivedikçinin dediklerine bakmayım.film çok güzel tavsiye ederim..agropesus sen önce çöpe atacak paralarını hangi filmlere harcadın onu söyle

  • film güzel ellerine sağlık ama 5 dk bile olsa o kadar oyuncumuz varken gereksiz kişilere yer verilmiş bunun sebebini anlayamadım........

  • AgropeSUS!!! hakikaten sus yani film mükemeldi arkadaşlar bence en kaliteli türk filmi ayrıca aile ile izlenir tebrikler oynayan ve yazan herkese

  • AgropeSUS!!! hakikaten sus yani film mükemeldi arkadaşlar bence en kaliteli türk filmi ayrıca aile ile izlenir tebrikler oynayan ve yazan herkese

  • Bence film çok güzeldi emeğe saygı lütfen sadece ben değil tüm salon kahkalara boğuldu hatta ben abartayım karnıma ağrılar girdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir