20 Mart 2014 01:00

Düğün Dernek'ten hayranlarına sürpriz

Düğün Dernek'in 30 dakika daha uzun yeni versiyonu 21 Mart Cuma günü vizyona giriyor.

Gişe rekorları kıran film Düğün Dernek, ekstra 30 dakika eklenmiş yeni versiyonu ile yeniden sinemalarda.

Selçuk Aydemir'in yönettiği Düğün Dernek, hayranlarının karşısına bir sürprizle çıkıyor. Filmin 30 dakika daha uzun yeni versiyonu 21 Mart Cuma günü vizyona giriyor.

6.7 milyonluk seyirci rekoruna sahip filmin konusu şöyle: Sivaslı Tarık ve Letonyalı Nugesha’nın aynı ülkede çalışabilmek için acilen evlenmeleri gerekir. Ancak damadın babası İsmail için, dört dörtlük bir düğün yapmak şarttır. Sivas’da düğün gelenekleri ağır, İsmail’de imkan dardır, ama can yoldaşları ile tüm Sivas seferber edilecektir.

İşte yeni versiyona ait teaser:

Yorumlar
  • DÜĞÜN DERNEK FİLMİ İYİ FİLİM OLDUĞU İÇİN REKOR KIRMAMIŞTIR. SADECE ÇEKİMLER SİVAS DA YAPILMIŞ OLMASINDAN ÖTÜRÜ SİVASLILARIN RAĞBET ETMESİNDEN KAYNAKLANMIŞTIR. ANCAK FİLMİN SİVASLILARLA SİVAS İLE YAKINDAN UZAKTAN HİÇ BİR İLGİSİ GÖRÜLMEMİŞTİR. HAAA SADECE SİVAS BÜYÜK OTEL SİVAS OTEL OLARAK GÖSTERİLMİŞ. O KADAR SİVASLININ OLDUĞU YERDE S.SÜREYYA ÖNDER ' İN PROPAGANDASI REKLAMI YAPILMIŞTIR.

  • yuhh yani.aynı filmi bi daha kakıttıracaklar.enayi bellediniz galiba siz bizi

  • yenisini yapsaydınızya abiii aynı filmi bidahamı izlicez.. olmamışş..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir