13 Mayıs 2003 23:41

Dumbledore İçin Umut Işığı!

BBC'nin haberine göre ilk iki Harry Potter filminde sevilen karakter Profesör Albus Dumbledore'u başarıyla canlandırdıktan sonra kanser teşhisiyle tedavi görmeye başlayan ve seriyi devam ettiremeyeceği açıklanan aktör Richard Harris geri dönebilir.Harris'in temsilcisi Sharon Tomas, BBC News Online'a verdiği mülakatta, sevilen aktörün tedaviye olumlu yanıt verdiğini ve çok yakında taburcu olacağını söyleyerek, Harry Potter filmlerinin Dumbledore'suz kalmayacağının müjdesini verdi.Siz de Harris'i Dumbledore olarak serinin ikinci filmi olan Harry Potter ve Sırlar Odası'nda izlemek için nefesini tutmuş bekleyen fanlar arasındaysanız, film 29 Kasım'da ülkemizde gösterime gireceğini hatırlatalım.
Yorumlar
  • Richard Harris dün ölmüş...http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/film/2362935.stm

  • harris romandaki karakterlere en uygun bir kaç oyuncudan biriydi. üçüncü filmde onun oynaması yanında filmin Columbus'un elinden alınması da sevindirici... belirtmeden geçemicem..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir