11 Haziran 2018 10:55

Dümdüzz Adam Cuma vizyonda!

Yerli komedide sevilen oyuncular yer alıyor...


Dümdüzz Adam'da, Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Ersin Korkut başrollerde. Ayrıca Hamdi Kahraman, Cem Korkmaz, Levent Sülün ve Tayfun Sav da filmde yer alıyor.Genelde korku filmleri ile tanınan yönetmen Murat Toktamışoğlu imzasını taşıyan komedi filmi Dümdüzz Adam'dasıradan bir taksicinin çılgın ve macera dolu bir gününü izleyeceğiz.


Kendi halinde bir taksi şoförü olan Ferdi, dedesi Cemşit ile birlikte yaşar. Cemşit, telefonda mesajlaştığı Tatyana’ya aşık olur. Tatyana Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmek için 10 bin Euro isteyince, Cemşit tarlasını satmaya karar verir ve olaylar gelişir.


"Dümdüzz Adam" 15 Haziran'da sinemalarda!


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir