22 Mayıs 2018 11:29

Dümdüzz Adam geliyor!

Komedi filminde Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Ersin Korkut gibi isimler var..Yerli komedinin sevilen oyuncularının başrolleri paylaştığı "Dümdüzz Adam"da Hamdi Kahraman, Cem Korkmaz, Levent Sülün ve Tayfun Sav gibi isimleri de izleyeceğiz. Filmin yönetmeni Murat Toktamışoğlu'nu genelde korku türü filmleriyle tanıyoruz. Bu kez komedi türünü deneyen yönetmen filmin senaryosunu da kendisi yazmış.


Kendi halinde bir taksi şoförü olan Ferdi, dedesi Cemşit ile birlikte yaşamaktadır. Cemşit, sadece telefonda mesajlaşarak Tatyana’ya aşık olmuştur. Tatyana ise Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmek için 10 bin Euro ister. Aşık ve saf Cemşit ona yardım etmek için tarlasını satmaya karar verir. Ferdi, dedesine Tatyana’nın dolandırıcı olduğunu söylese de onu ikna edemez.


"Dümdüzz Adam" 15 Haziran'da vizyonda.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir