18 Mayıs 2006 14:42

Dunst Etkisi

Black'in komedisine bir güzel lazım

Michel Gondry'nin yeni komedisi Be Kind Rewind'la ilgili gelişmeleri daha önce aktarmıştık. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Gondry, Jack Black'in karşısında rol alması için Kirsten Dunst'la görüşmelere başladı.Bir hurdalıkta çalışan Black, civardaki elektrik trafosunun beynini etkilediğine inanarak onu sabote etmeye kalkacak. Ancak sabotaj tersine dönünce, maruz kaldığı yüksek voltajdan ötürü manyetik bir alan yaratacak.Arkadaşının çalıştığı videocuya yardım istemeye gittiğinde; manyetik alanı tüm kasetleri bozunca, arkadaşını kurtarmak için tüm filmleri yeniden, başrollerinde bizzat kendileri oynayarak çekmeye karar verecekler.Eğer Dunst teklifi kabul ederse, Sil Baştan'ın ardından Gonsry için yeniden kamera karşısına geçmiş olacak.
Yorumlar
  • Son yılların hak ettiği değeri görmemiş en önemli filmlerinden biri olan Eternal Sunshine of the spotless mind adlı Jim Carey'in oynadığı muhteşem filmin yönetmenin yeni filmi bu. Kesinlikle beklentilerin yüksek olması gerek...

  • Hahaha:)konuyu okurken bile çok güldüm,bakalım film nasıl olacak?Yönetmen Sil Baştan ile modern klasiklerden birisine imza atmıştı,yine aynı başarıyı tekrarlayabilirse müthiş bir yapım bizi bekliyor demektir.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir