21 Kasım 2011 01:00

Dunst fahişe oluyor

Bu yıl mayıs ayında “Melancholia” filmindeki performansıyla Cannes Film Festivali’nden En İyi Kadın Oyuncu Ödülü ile ayrılan Kirsten Dunst’ın işleri, ödülle beraber daha da açıldı.

Bu senenin mayıs ayında Melancholia filmindeki performansıyla Cannes Film Festivali’nden ödülle ayrılan Kirsten Dunst’ın işleri bu ödülle beraber daha da açıldı. Ardı ardına On the Road, Charm, Bachelorette ve Upside Down filmlerini çeken Dunst geçtiğimiz haftalarda da Elizabethtown’da karşılıklı oynadığı Orlando Bloom’la Clive Owen-Anil Kapoor’lu Cities filmine dahil olmuştu. Bu hafta da son zamanların popüler oyuncularından Mark Ruffalo ile beraber Red Light Winter’da rol alacağı açıklandı.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Red Light Winter bağımsız bir film olacak. Mark Ruffalo ile Billy Crudup filmde iki iyi arkadaşı oynayacaklar. Bir gün iki arkadaş (Matt ve Davis), Fransız bir fahişe (Christina) ile tanışır ve ikisi de bu kadına aşık olurlar. Olaylar gelişir. Filmde fahişeyi, yani Christina’yı Dunst oynayacak. Filmin çekimleri ocak ayında başlayacak ve film muhtemelen yılın sonlarına doğru vizyona girecek. Filmin yapımcılığını Social Network’le adından bir hayli söz ettiren Scott Rudin yapacak. Filmin senaristiliğini ve yönetmeniliğiniyse bağımsız sinemacı Adam Rapp üstlenecek. Film, Rapp’in kendi oyunundan sinemaya uyarlanacak. Oyun kasvetli bir drama olarak nitelenmişti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir