22 Eylül 2006 11:26

Dünya Müziği Metal

Metal belgeselinin ekibi kamerasını dünyaya çeviriyor!

Metal: A Headbanger's Journey belgeselinin yapımcıları, yeni bir belgesel için kolları sıvadı, saçları bağladı!Scot McFadyen ve Sam Dunn, Global Metal ile metal müziğinin başka kültürler üzerindeki etkisini araştıracaklar. Bu amaçla ekip Çin, Brezilya, Polonya, Japonya, İsrail, Endonezya ve İran'daki metal gruplarıyla görüşecek...Doğrusu Metal: A Headbanger's Journey, metal dinlemeyenler için bile sıkı bir müzik belgeseliydi. Belki de Fatih Akın'ın İstanbul Hatırası ile birlikte son dönemin en başarılı iki müzik belgeselinden biri olduğunu söyleyebiliriz.Film Review'ün dediği gibi, ZZ Top ile AC DC'yi ayıramayanların bile hoşlandığı bir belgesele imza atan ekip daha çok güzel işler ortaya koyacaktır.Peki konular birbirini açmışken hemen soralım: İstanbul Hatırası'nda neden İstanbullu metal grupları yoktu?
Yorumlar
  • metal:a headbanger's journey'i ilgiyle seyretmiştim.

  • Şuana kadar birçok metal belgeseli izledim ama bu daha farklı olucak sanırım, ne zaman çıkıcakmış kimsenin bi bilgisi yok mu

  • ne zaman vizyona gelicek??

  • ben henüz metal: A headbanger's journey i bile izlemedim fakat bir metal müzik dinleyen olarak kesinlikle duydum ve mükemmel bir belgesel... ve aynı yapımcılar tarafından yapılması bence büyük bir şans.. çünkü ilk belgesel tam bir metalci için yapılmıştı sanki metal müzik dinleyenlere siz yalnız değilsiniz demek istermiş gibi .. ve 2incisinde ise dünya genelinde metal incelenecek ve nerede metal nasıl yorumlanıyor onu göreceğiz ben sabırsızlıkla bekliyorum ve başarılı bir yapım olacaktır..

  • cok ii düşünülmüş bence... headbangers journey i izledim, bu belgeselde bile profosyönel oldukları belliydi bu işi de ii yapacaklarını düşünüorum.. tabi sonuçlar da merak konusu..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir