25 Eylül 2009 10:12

Dünya Ona da Kalmadı!

O bir pop ikonu, o bir efsane, o bir yıldız, ama en uzaktaki yıldız, o çok bilinmeyenli denklem. Michael Jackson öldü!

Pop müziğin ikonu hayata veda etti. Aslında henüz 50 yaşındaydı. Erken yaşta sahnelere adım atmış, erken yaşta gizemli evine çekimişti. Evde koma halinde, nefes almaz bir şekilde bulunan ve hastaneye getirilen Jackson, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.Erken bir yaşta kardeşleriyle beraber mikrofonu eline aldı; o pop müziğin görsel tarzını ilk düşünen sanatçıydı. Dansıyla fark yarattı, video klipleriyle olay oldu. Tarzını sinema filmlerine taşıdı. Pop müziğin tüm dünyada en çok bilinen isimlerinden birine dönüştü. Dansları, şarkıları milyonlarca kez taklit edildi. Son yıllarda küçük çocuklarla arkadaşlık etmesi, onları evindeki lunaparka davet etmesi medyada skandala yol açtı. Bu durum tenini beyaza boyatmasından sonraki en büyük olayıydı. Onun bir sapkın olduğunu düşünenler çoğunluktaydı, kimilerine göre ise o sahneye ilk adım attığındaki çocuk halinden farklı değildi.
Yorumlar
  • Gereğinden fazla yaşamıştı..

  • 4 yaşımda dinlemeye başladığım size komik gelebilir ama onun müziği o yaşta dans ederdim.Bu zamana kadar benim için bir numaraydı hala da öle yeri doldurulamayacak bir ilah.Mekanı cennet olsun müslüman olduktan sonra kalbimdeki yeri artık daha da ayrı.Herkes gibi bende üzgünüm Allah sevdiği kullarını erken alırm.Pop Of King Micheal Jackson

  • "tenini beyaza boyatmak" ifadesi değiştirilmeli bence... zira arkadaşın da dediği gibi teninin beyazlaması hastalığından dolayıydı..

  • Müzik dünyasının en iyilerindendi fazla dinlemesemde yetenekli olduğunu anlamak zor değildi..En çokta müslüman olması ilgimi çekmişti Allah rahmet eylesin..

  • .... ağlıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir