30 Mayıs 2013 00:00

Dünya Savaşı Z'den yeni video

Brad Pitt'in son filmi Dünya Savaşı Z'den (World War Z) yeni videolar gelmeye devam ediyor.

Dünya Savaşı Z (World War Z) filminden yeni bir video daha yayınlandı.

Filmden bir sahnenin yer aldığı videoda Brad Pitt, ailesi ile dünyayı kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor.

21 Haziran'da vizyona girecek filmde Brad Pitt hem başrolü hem de yapımcılığı üstleniyor. Zombi/salgın hastalık konulu film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlanan Dünya Savaşı Z'nin başrollerinde Brad Pitt'e Mierille Enos ve Daniella Kertesz eşlik ediyor.

Filmin konusu ise şöyle: Gerry Lane iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır... Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir