19 Haziran 2013 00:00

Dünya Şirinler Günü geliyor!

Dünya Şirinler Günü 22 Haziran Cumartesi Trump Alışveriş Merkezi’nde kutlanacak.

Saat 12.00 – 18.00 saatleri arasında, Şirinler’in istilasına uğrayacak Trump Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileri balon şov, sürpriz hediyeler ve eğlenceli aktiviler bekliyor.

Dünya Şirinler Günü, Şirinler’in yaratıcısı Peyo’nun doğum günü nedeniyle tüm dünyada 22 Haziran Cumartesi günü kutlanıyor.

Dünya Şirinler Günü için en büyük kutlama, Şirinler 2 filminin de geçtiği şehir olan Paris’te yapılacak. 28 ülkeden, 40’ın üzerinde “Şirinler Elçisi”nin ve birçok ünlü kişi ve gazetecinin katılımıyla gerçekleşecek kutlamalar, sabah saatlerinde Şirinler’in yaratıcısının şehri Brüksel’de başlayacak. Şirinler kostümleri içinde kutlamalara katılacak kişileri Peyo’nun kızı Veronique Culliford, resmi olarak kendi ülkelerinin “Şirinler Elçisi” olarak atayacak. Brüksel’deki bu seremoninin ardından Şirinler Elçileri, Şirinler Treni ile Paris’e haraket ederek aynı gün, bu şehirde filmin de geçtiği mekanları ziyaret edecekler.

İlki tüm dünyada hasılat rekorlarına ulaşan Şirinler’in ikinci filmi Şirinler 2 ülkemizde 1 Ağustos’ta vizyona girecek.


Yorumlar
  • Allah akıl fikir versin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir