4 Nisan 2013 00:00

Dünyaca ünlü yıldızdan Emek Sineması tweet'i

Patricia Arquette Emek Sineması'nın yıkılmasına Twitter'dan tepki gösterdi.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 32. İstanbul Film Festivali için Türkiye'ye gelen ünlü yıldız Patricia Arquette Emek Sineması'nın yıkılmasına Twitter'dan tepki gösterdi.

"İstanbul Cumhuriyet tarihinin en eski sinemasını kaybetmek üzere alışveriş merkezi yapmak için yıkılıyor #Emekbizim" diye bir tweet atan Arquette 271 retweet ve 46 beğeni aldı.

Hürriyet'te yer alan habere göre Türkiye'de geçirdiği günlerle ilgili gözlemlerini sık sık Twitter'dan paylaşan Arquette, "İstanbul'da ezan sesiyle uyanıyorum" ve "Türkiye'deki film yapımcılarının zenginliği ve yetenekleri aklımı uçurdu. Önümüzdeki yılı Türk sinemasıyla ilgili eksiklerimi tamamlamakla geçireceğim" şeklinde tweet'ler atmıştı.

Arquette son olarak Türkiye'deki barış süreciyle ilgili yorumlar yaparak, "Sırrı Süreyya Önder'e geçtiğimiz hafta Türkler ve Kürtler arasındaki 40 yıllık savaşın ardından barışa arabuluculuk yaptığı için minnettarım" yazdı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir