12 Temmuz 2007 09:09

Dünyadan Aşk Manzaraları

Babil senaristi Arriaga ilk sinema filminde Charlize Theron ile çalışıyor!

Beyazperdenin en önemli senaristleri arasında kabul ettiğimiz, en son Babil ile bir kez daha derinden etkileyen Guillermo Arriaga ilk sinema filmi için yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. The Burning Plain adını taşıyan ilgi çekici projenin oyuncu kadrosuna güzel oyuncu Charlize Theron katıldı.Guillermo Arriaga, 11 yıldır başka yönetmenler için senaryo yazdığını, ilk defa The Burning Plain'i kendisi için yazdığını açıkladı. Yapım, sanatçının önceki işleri gibi zaman zaman kesişen farklı hikayeler anlatıyor. Bu defa senarist aşkın farklı yüzlerini ortaya koyuyor ve Theron, sarsıcı bir çocukluk geçiren Sylvia karakterini canlandırıyor.
Yorumlar
  • ilgi çekici,farklı olacak demektir.charlize theronun filmi ne kadar kötü olur ki...

  • Büyük isimler demek iyi bir film demek değil son zamanlarda bunu iyice anlamamızı sağlayan yapımlar ortaya çıkıyor....

  • Babil deki o mükemmel karışımın tadından sonra eminim ki bu filmi de çok iyi olacaktır.Tek tereddütüm aslında , yönetmen olarak nasıl biri olabileceği !! Yazmak yönetmek kadar kolay olmasa gerek , yada yönetmek yazmak kadar ! :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir