30 Haziran 2005 00:39

Dünyanın Diğer Ucunda

Weir'in serisinde yol uzun

Dünyanın Uzak Ucu'nda tüm kahramanları yerli yerinde bırakmıştık. The Hollywood News'ün bildirdiğine göre Kaptan Jack Aubrey başta olmak üzere Peter Weir bütün ekibi beyazperdeye döndürebilir.Filmin yıldızlarından Billy Boyd yaptığı açıklamada Dünyanın Uzak Ucu'nun yaklaşık 21 kitaplık bir seri olduğunu ve neden devam filminin hala gelmediğini pek çok kişinin merak ettiğini söylemiş.Peter Weir'le yaptığı bir konuşmada kendisinin ikinci değil ama üçüncü filmde öleceğini öğrenen Boyd'a göre devam filmi kesin. "İkincide değil ama üçüncü filmde ölüyorum. Demek ki devam filmi olacak üstelik benim bir de ölüm sahnem var'' diyen Boyd yeni film için şimdiden heyecanlı.Russell Crowe'un başrolünde olduğu Dünyanın Uzak Ucu bir üçlemeye doğru gidecek mi henüz kesin olarak bilmiyoruz ancak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz, Beyazperde.com'dan ayrılmayın.
Yorumlar
  • bence gelmeli çok güzeldi zaten film.

  • kesinlikle devam ı gelmesi lazım

  • Acıkcası bende filmi oscara aday gösterilecek kadar başarılı bulmamıştım hatta az kasın bu film yüzünden üyelikten olacaktım. Herneyse Master And Commander devam filmi gelebilecek kadar derinliği olmayan bir film. Bence çok gereksiz olur eğer devam ederlerse...

  • birincisini çok başarılı bulmamıştım.nasıl aday oldu ona bile şaşırmıştım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir