25 Eylül 2009 10:12

Dünyanın En Komik Filmi!

Kemal Sunal'ın başrolünde olduğu Şaban Oğlu Şaban filmi, dünyanın en büyük sinema filmleri veritabanı IMDb'de birinci sırada.

Kemal Sunal'ın başrolünde olduğu Şaban Oğlu Şaban, filmi, dünyanın en büyük sinema filmleri veritabanı olarak kabul edilen 'imdb.com'daTüm Zamanların En İyi 50 Komedi Filmi listesinde birinci sırada yer alıyor.Üyelerin oylamalarıyla belirlenen listede Charlie Chaplin, Woody Allen gibi dünyaca ünlü yönetmenleri geride bırakan filme ek olarak listede Sunal'ın rol aldığı filmler, Hababam Sınıfı Tatilde 13., Kibar Feyzo 14., Süt Kardeşler 20., Hababam Sınıfı Uyanıyor36. , Davaro 46. sırada bulunuyor.Şener Şen'in başrolde olduğu Züğürt Ağa da listede 10. sırada yer alıyor.
Yorumlar
  • Türklerin oy verme hakkına sahip olduğu her platformda kesinlikle üst sıralarda yer almamız hiçde şaşılacak bir durum değil. Elbette oylanan filmlerde inanılma zkomik ve zamanına göre çekilmiş en kaliteli yapımlar ama bu filmleri bizlerden çok yabancı sinema izleyicilerinin keşfetmelerini izlemelerini isterdim.

  • yani bizimde imkanlarımız olsaydı o zmanlar filmimizin reklamını yaparak tüm dünyaya gösterirdik.ne kadar iyi bir film olduğunu unutmayalımki reklamsız hiç bi iş yapılmıyo.

  • kendimiz mendimiz kardeşim kendi filmini desteklicenki bi yerlere gelsin milletin ilgisini çeksin.yani gerçektede komedi film nerde böle mizah dolu replikler oyunculuklar hangi filmde var.arkadaşlar haksızlık yapmayın sizler oy vermesseniz nasıl filmimiz dünyada birinci olmazdı ve şuandada en iyi 250 listesinde ....

  • kendimiz oy veriyoruz , sonra da baskaları secmis gibi ohh dünyanın en komik filmi türk filmi saban oglu saban diye övünüyoruz. Tamam saban filmleri cok komik bende seviyorum ama türk internet kullanıcılarının verdigi oylar sayesinde 1. sırada oldugunu unutmayalım.

  • Heyt Yavrum Benim Kemal Sunal 1 Numaralı Oyuncu Her Zaman Bunu Sölerim Aşağı Yukarı Tüm Filmleri O Listeye Gİrebilir Süper Bir Oyuncu Süper Filmler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir