13 Ekim 2010 00:00

Dünyanın en pahalı filmi

Dünyanın en pahalı sinema filmi, henüz çekimlerine başlanmayan Hobbit olabilir.

İngiliz yazar JRR Tolkien’ın, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin ön kitabı olarak bilinen Hobbit’in sinema uyarlamasının, yarım milyar dolara mâlolması bekleniyor.

Bu inanılmaz rakam, Hobbit’i aynı zamanda, sinema tarihinin en pahalı prodüksiyonu yapacak. Bu unvan, şimdilik, 200 milyon dolarlık bütçesiyle, başrolde Johnny Depp'in oynadığı Karayip Korsanları filminin elinde. Filmi Yüzüklerin Efendisi’ni çeken Peter Jackson’ın yönetmesi bekleniyor.

Yorumlar
  • dünyanın en pahalı filmi 1969 da cekilen 4 milyar dolar bütçeli baş rolünde neil armstrong un oynadığı AYA GİDİŞ filmidir XD

  • sabırsızlıkla bekliyoruz ne diyelim

  • BUFİLMİN NE ZAMAN YAYINLANACAGI HAKKINDA BİRBİLSİ OLAN VARSA SÖYLESİN NEDENSE BÜTÜN FİLMLERDE SEVİŞME SAHNELERİ VAR. İNAN YÜZÜKLERİN EFENDİSİ FİLMİNİN BİR OYUNCUSU OLMAYI ÇOK İSTERDİM. EN ÇOK DA SEVİŞME SAHNELERİNDE OLMAYI İSTERİM.

  • ARKADAŞIM HABER YANLIŞ DEĞİL SİZ HABERİ YANLIŞ OKUYONUZ EN PAHALI FİLM DEMİYOR EN PAHALI PRODÜKSİYON DİYOR

  • GÜYA HABER YAPIYORSUNUZ TÜRKİYEDE Kİ DİĞER TÜM HABERLER GİBİ EN BASİTİNDEN BU HABERDE BİLE HATA VAR. BİR KERE DÜNYA NIN EN PAHALI FİLMİ ÜNVANI KARAYİP KORSANLARINDA DEĞİL AVATAR DA

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir