30 Mart 2007 09:30

Dünyanın Sonunda Buluşma

Shyamalan, Wahlberg ile birlikte huzurlu topraklara göçüyor...

Sudaki Kız, eleştirmenleri ve izleyicileri ikiye böldü. Filmin M. Night Shyamalan'ın eski filmlerinin yanına yaklaşamadığını savunanlar olduğu gibi, kimi kusurlarına rağmen ilginç bir çağdaş masal olduğunu düşününler de vardı.Eski filmleri eskide bırakalım ve hiç vakit kaybetmeden, M. Night Shyamalan'ın yeni filmlerine sıçrayalım. 20th Century Fox'un kanatları ile uçmaya hazırlanan The Happening, klasik bir M. Night Shyamalan filmi gibi gözüküyor. Filmde, inanılmaz hasarlara sebep olan doğal olaylarının artışını dünyanın sonuna bağlayan bir adamın ailesiyle birlikte kaçışı konu ediliyor.Peki böyle bir ortamda aile nereye kaçmayı düşünüyor? Bu sorunun cevabı, 13 Haziran 2008'de belli olacak. Bakalım Mark Wahlberg'in öğrencilerini bilim konusunda aydınlatan bir öğretmeni canlandırdığı The Happening, yönetmenin takipçilerini sevindirmeyi başarabilecek mi? Yönetmenin bu defa senaryoyu sadece çocukları için yazmadığını söylemiş miydik?
Yorumlar
  • Konu sanırım küresel ısınma ve kıyamet senaryolarına bağlı bir izleğe sahip olacak ki bu konuya dikkat çekme oranı yüksek olacaktır,bunun dışında Sudaki Kız gayet iyi bir filmdi bence,Tim Burtonvari bile denilebilir ki bu da azımsanacak bir başarı değildir,ayrıca masal dinlemeyi sevmeyenler pekala izlemeyebilirler,yeni filmini de merakla bekliyorum.Saygılar.

  • sonsuza kadar 1 no "lu yonetmenım olur.bekleyınde gorun nıght sevmeyenler ızlemesın

  • Filmi merakla bekliorum ayrıca shyamalan'ın sudaki kız la düştüğüne de inanmıorum....

  • tum kariyeri yukaridan asagiya dogru giden bir adam nasil tekrar yukari dogru ivmelenmeyi basaracak bilmiyorum. kabul etmeli hala en iyi filmi 6.his.

  • kim kaldı ki bize masal anlatacak başka....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir