31 Mayıs 2007 11:13

Dünyanın Sonunda Buluştular!

Zooey Deschanel, M. Night Shyamalan'ın kıyamet projesine katıldı!

M. Night Shyamalan'ın The Happening projesiyle ilgili gelişmeleri sık sık aktarıyoruz. 20th Century Fox'un projesine, Mark Wahlberg'in ardından güzel yıldız Zooey Deschanel katıldı.Ağustos ayında çekilecek olan proje, çeşitli doğal afetlerle birlikte dünyanın sonunun gelmesini anlatacak. Bu esnada olayı yakından takip eden bir öğretmen ailesiyle birlikte kaçmayı deneyecek!Zooey Deschanel'ın katkıda bulunduğu bir proje ise, yine merakla beklenen The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford. Bu arada, Gospel According to Janis filminde müzisyen Janis Joplin'i canlandıracağını söylemiş miydik? Yakında onun adını daha çok duyacağız.
Yorumlar
  • Şeker bir kadın Zoey, özellikle "Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi" ve "Düş Ykamızdan" filmlerindeki performansları harikaydı ;)

  • N.shyamalan'ın su perisi hariç tüm filmlerini çok sevmişimdir bu filmde güzel bişey olacagına eminim

  • zooey deschanel a bayılıyorum

  • doğal afetler ve dünyanın sonu.yönetmeninden dolayı güzel bi bütçe de ayrılacağını düşünürsek güzel bi film bizi bekliyo.gelsin de gidelim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir