25 Eylül 2009 10:12

Dünyaya Aç Derdini!

Usta oyuncu Richard Jenkins ve Julia Roberts, Eat, Pray, Love projesinde buluştu...

Running with Scissors'ın sıkı yönetmeni Ryan Murphy, yeni projesi Eat, Pray, Love üzerinde çalışmaya devam ediyor. Elizabeth Gilbert'ın çoksatan otobiyografik romanından uyarlanacak olan filmin oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Visitor ile Oscar adayı olan, mükemmel oyuncu Richard Jenkins ve Julia Roberts proje için kamera önüne geçiyorlar. Filmde Julia Roberts mutsuz bir evliliği olan yazar bir kadını canlandıracak. Evliliğini sonlandıran Roberts mutluluğu başka erkeklerde arayacak fakat farklı erkekler mutsuzluğunu derinleştirmekten başka bir işe yaramayacak. Daha sonra çıkacağı uzun bir dünya gezisi ise hayata farklı bir şekilde bakmasına yardımcı olacak. Elizabeth Gilbert kitabında bizzat deneyimlediklerini paylaşmıştı.
Yorumlar
  • Julia Roberts son yıllarda kendini sinemadan o kadar çekti ki neredeyse artık onu 2 yılda bir izleme şansı buluyoruz. Dolayısıyla yeni film projesine hayli sevindik tebrikler bakalım projeye daha kimler katılacak...

  • Julia Roberts müthiş bi kadın .. Eat Pray Love harika olacak !

  • Julia Roberts la bir kez daha buluscaz desenize :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir