15 Kasım 2006 13:38

Dünyayı Kurtaran Adam'ın Yönetmeni

Çetin İnanç her şeyi bu kitaba anlattı!

Roll Kitapları'ndan çıkan Jet Rejisör/Çetin İnanç, Dünyayı Kurtaran Adam başta olmak üzere pek çok filmiyle kült sinema çevreleri tarafından el üstünde tutulan Çetin İnanç'ın "garip ama güzel" sinemacılık serüvenini ortaya koyuyor. Pınar Öğünç tarafından hazılanan kitapta yabancı internet sitelerinden derlenen Dünyayı Kurtaran Adam yorumları ve Çetin İnanç filmlerinin afişleri de bulunabiliyor. Dileriz Jet Rejisör ve yeni DKA projeleri bu eksantrik yönetmenin az bilinen filmlerinin de DVD olarak basılmasına yardımcı olur. Bazı yabancı DVD şirketleri Yeşilçam kült'lerini meraklısına sunmak için bizden daha hızlı davranıyor!
Yorumlar
  • doğru. bu filmden daha çok ekmek çıkaracağa benziyolar.

  • İnsanlar yolunu bulmak için herşeyi yapıyor ya birşey demiyorum...Sineğin yağını çıkarıyorlar yani..O film neydiki afişi dvd'si , d.kurtaran adamın oğlu ne olsun...garip.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir