13 Mayıs 2008 10:29

Durdurun Arabayı!

Kötü şöhretli Alman yönetmen Uwe Boll, Grand Theft Auto filmi yapmak istiyor...

Sinema dünyasında bir konuda kimsenin şüphesi yok. Video oyunu filmlerinin tekel ismi Uwe Boll kesinlikle bir dahi değil. Yönetmen, vasat veya vasat üstü filmler çekmek konusunda gerçek bir uzman. Aynı zamanda medyatik olaylar çıkarmayı da seviyor. Yakın zamanda eleştirmenleri boks ringine çağırmış ve hatta bazılarından dayak yemişti. Şimdilerde ise yeterli imza toplanırsa sinemadan çekilirim diyor. İmza sayısı günden güne artıyor.Bu ortalama ve oyuncu yönetmen gözünü hayli büyük bir projeye dikti. Yönetmen, Grand Theft Auto: The Movie projesini çekmek istiyor. 30 milyon dolar gibi küçük bir bütçeyle hızlı bir aksiyon çekerim demiş. Ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar
  • Bence çekilmesini çok önceleri beklediğim bir filimdi,çekilsin geç bile kalındı.İyi bir ekiple harika şeyler çıkarılabilir,beyaz perdeye iyi aktarılırsa gişe rekoru bile kırabilir bu film.

  • Uwe Boll benim hatırladığım ve olumsuz yönde unutamayacağım en kötü yönetmenlerden. Ancak Gta klasik olmuş bir video oyunu bence bu oyunun filmi vasatı aşmaz çünkü çok karşılaştığımız serseriler ve mafya çatışmalarının olduğu bir senaryota sahip bu yüzden değil Uwe Boll kimse bu filmi çekmemeli diye düşünüyorum. Çekilse ile Uwe olmasın. (Rezaletin vasatın altında=Uwe Boll)

  • Hayırrrrrrr....Olamazzzzzz..

  • Bence hiç fena olmaz,unutmayın en kötü ve en güzel filmler dikkat çeker;)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir