28 Mayıs 2018 19:10

Düş Kırgınları 1 Haziran'da Başka Sinema'da

Aşk-sevgi ikilemi, pişmanlık ve ölüm üzerine bir film geliyor...Yönetmen Selim Güneş, Sabahattin Ali’nin “Ayran” öyküsünden uyarladığı “Kar Beyaz” filminden sonra Türkiye'nin önemli edebiyatçılarından Mehmet Eroğlu’nun “Düş Kırgınları” adlı romanından uyarladığı ikinci filmi ile karşımıza çıkıyor.


Filmin çekimleri Eski Foça’da tamamlanmıştı.Filmin baş karakteri olan iş kadını Çiğdem'i Bahar Yanılmaz canlandırıyor.Yanılmaz'a başrolde Mert Tanık'ın yanısıra, Denise Ankel, Buğra Koçtepe, Lila Gürmen, Sevtap Özaltun gibi isimler eşlik ediyor.


Yönetmen Selim Güneş, ikinci filmi hakkında filmdeki hikaye ve duyguları 4 epizotta anlattığını (karşılaşma, aşk, ayrılık, kavuşma), bir Ege kasabasında yaşanan gönüllü bir sürgünü konu ettiğini söylemiş.

Düş Kırgınları adlı yapım Başka Sinema ile 1 Haziran'da vizyona giriyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir