13 Mayıs 2003 23:41

Dustin Hoffman, Varolmayan Ülkede

Geçtiğimiz haftalarda gösterime giren Disney'in animasyonu Peter Pan: Return To Neverland ile yeniden gündeme gelen J.M. Barrie'nin çocuk kitabı Peter Pan'dan esinlenen yeni bir uyarlama da Johnny Depp tarafından yönetilecek.Miramax, bu yeni projesinin başrol için Dustin Hoffman ile anlaştı."Monster's Ball-Kesişen Yollar"on yönetmeni Marc Foster'ın sahneye koyduğu bir tiyatro oyunu olan "The Man Who Was Peter Pan" adlı piyesten uyarlanan film, ünlü İngiliz yazar J.M. Barrie'nin Peter Pan'ı nasıl yarattığının hikayesini anlatıyor.
Yorumlar
  • ben sanet benide oynatırmısın ben senin filmin olan peter panı çok seviyorum ikinçi filme bir türk çocuk alırsan daha çok filim islenir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir