25 Eylül 2009 10:12

Düşündürücü Benzerlikler

Londra Film Festivali Ben Affleck'in ilk sinema filmi Gone Baby Gone'ı programdan çıkardı.

The Times BFI 51. Londra Film Festivali, programına dahil ettiği Ben Affleck'in sinema filmi Gone Baby Gone'ı göstermeme kararı aldı.Filmin hikayesinin, kaybolan Madeleine McCann olayıyla olan benzerliği festival yönetimini rahatsız etmiş ve herhangi bir kaygı ve üzüntü yaratmamak için filmi göstermeme kararı almışlar.Her ne kadar film ve gerçek olay arasındaki benzerlikler tamamen tesadüf osla da, bu durum Gone Baby Gone'ın gösterimlerinin ertelenmesine neden oluyor.
Yorumlar
  • yani olaylar benzeyebilir rastlantı olayların hollywood'u bu şekilde etkilemesi çok kötü hersene bu tip olaylardan kimi filimler setten uzaklaştırılıyor,bence yanlış.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir