25 Eylül 2009 10:12

Duvardaki Gözler

Efsanevi Hammer Films, Hilary Swank ile The Resident projesini yapıyor...

Korku sinemasının en önemli film şirketlerinden Hammer Films yakın zamanda The Wake Wood ile sinemacılığa geri döndü. İkinci projeleri ise Antti J. Jokinen'in yönetmenliğini, Hilary Swank'ın ise başrolünü üstleneceği The Resident isimli proje. Psikolojik gerilim filminde Swank bir doktoru canlandıracak. Yeni bir eve taşınan kadın bir süre sonra evde yalnız olmadığını ve ev sahibi tarafından her adımının takip edildiğini fark edecek. Jokinen daha önce popüler video kliplerin yönetmenliğini üstlenmiş.
Yorumlar
  • Hilary Swanki sinemada cok az görüyoruz, daha başarılı projelerde görüp o muhteşem oyunculuk gösterisini alkışlamak istiyoruz. Umarım yeni projesi başarılı olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir