18 Şubat 2006 20:04

DVD Shop Açıldı!

Bir kez daha: Siz istediniz! Beyazperde.com yaptı!

Türkiyenin en çok okunan sinema yayını bir ilke daha imza atarak ülkenin ilk sinema dükkanını internette açtı. Artık Beyazperde.com'un yüz binlerce üyesi, favori filmlerinin DVD ve VCD'lerini tek bir tıkla kapılarına getirtebilecek!Beyazperde.com/shop adresinden ulaşılabilen bölüm, sadece türkçe alışveriş siteleri arasında en şık tasarıma sahip olmasıyla değil, rekabetçi fiyatları ve Beyazperde.com'da alıştığınız tarz sörf yapmanın avantajıyla yayında.Güvenli Sulardasınız!Tüm alışveriş bilgilerinizin 128 bit SSL teknolojisiyle GlobalSign firması tarafından Beyazperde.com'a özel olarak korunduğu sitede, kredi kartı bilginiz sizinle bankanız arasında şifrelenerek taşınıyor ve bu bilgiye ne Beyazperde.com sunucuları, ne çalışanları ne de kötü niyetli 3. şahıslar erişebiliyor.Açılışa Özel KampanyaDVD ve VCD Shop'un açılışı şerefine Beyazperde.com, Sony Home Video'nun en güzel filmlerinden geniş bir seçkiyi çok özel fiyatlarla üyelerine sunuyor. Bütün video dükkanlarında satılan indirimli ürünlerin dışında yer alan bu kaliteli seçkiyi ve diğer güzellikleri keşfetmek için bağlanmanız gereken adres:Beyazperde.com/shop
Yorumlar
  • shop uuzun zmaandır kaapalı?

  • Çok güzel olmuş arada yeniliklere karşı çıkan dar görüşlü çatlak sesler olsada aldırış etmeyin bence gayet iyi düşünmüşsünüz zaten bu yöndede çok fazla istek vardı helal olsun biz istedik siz yaptınız teşekkürler beyazperde .

  • "bir sinema sitesinin alışveriş sitesi kurmasını doğru bulmuyorum" diyen arkadaşın düşüncesine saygı duymak istiyorum ama bu kadar sığ bir açıklama olduğunu düşünüyorum.. sonuçta orjinal dvd satışı yapılıyor. korsan değil. insanların sinema izlemeleri için yapılan birçalışma nasıl doğru bulunmaz? anlamış değilim?!! çok ii bir çalışma. korsandan kurtulmamız için indirimli ürünler ii fkir. tebrik ediyorumm beyazperde yii..

  • çok iyi ya. gerçekten çok iyi, gerçi daha denemedim ama iyidir yani :)umarım temin edemeyeceğiniz filmlerde sipariş kabul edip bizi boşa bekletmezsiniz diğer bazı siteler gibi. (1 ay boyunca fight club'ı bekledim, sonunda temin edemiyoruz dedi bir site mesela ki hiç hoş bir şey değil). hadi bakalım, fiyatlar da güzel, tasarım da güzel, hızlı. daha ne olsun :)

  • arşiv çok önemlidir bu tip durumlarda hiç bir yerde bulamadığım dirty dancingi buldum sayenizde teşşekürler. poltergeist3 ve in the mouth of madness filmide olursa arşivde sizden krallı yok bu alemde

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir