25 Eylül 2009 10:12

Dylan Dog Geliyor!

Ünlü çizgi roman kahramanını beyazperdeye taşıyacak filmin hazırlıkları başladı...

Ülkemizde de çok sevilen çizgi roman kahramanı Dylan Dog sinema dünyasından iş aldı. Yakın zamanda "Son Dakika" bölümünde duyurduğumuz haberi artık Haber bölümüne alabiliriz çünkü projeyle ilgili gelişmeler var.Screendaily.com, Hyde Park Entertainment ile çizgi roman şirketi Platinum Studios'un, Dead Of Night adını taşıyacak proje için ortaklık yapacağını açıkladı.Kevin Munroe'nun yöneteceği filmde, karanlık dünyaların romantik kahramanını, "Superman" Brandon Routh canlandıracak. Aktörün yeteneği tartışılır ama şanslı olduğuna hiç şüphe yok.Tiziano Sclavi'nin korkusuz kahramanı bugüne kadar 17 ayrı dile çevrildi. Dylan Dog, pek çok serüveninde korku filmlerinin dünyasına dalmış ve sürpriz isimlerle karşılamıştı. Dead Of Night'ın esas hikayesi henüz belli değil. Belli olur olmaz Beyazperde'de okuyabilirsiniz.
Yorumlar
  • Dellamorte Dellamorede Rubert Everett zaten ilk adımlarını atmıştı. Kendisi örnek alınarak yaratılan bir karakteri neden başkası canlandırıyor ki?

  • Kevin Munroe bu filmi TMI/IT 2den önce bitirirse şanslıyız.Bir de Brandon Routh olabilecek en kötü seçimlerden biri bence.Rupert Everett olmalıydı Dylan Dog.Filmin adı Dead of Nightmış.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir