19 Şubat 2007 10:39

Eastwood'un Nişanı

Usta sinemacıya Fransa'nın en büyük nişanı Legion d'Honneur!

Bazı sinemacılar yaşlanınca veya artık yaşlandığını hissettiğinde, kenara çekilir. Bazıları ise her filmiyle sinema dünyasının dikkatlerini üzerine çekmeye devam ederler.2006 yılının en çok konuşulan ve ödüllendirilen sinemacılarından, yaşayan efsane Clint Eastwood, Fransa'nın en büyük nişanı Legion d'Honneur ile ödüllendirildi.Oscar'a doğru emin adımlarla yürüyen Clint Eastwood'a madalyasını Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac taktı ve sinemacıyı "Hollywood'un En İyisi" olarak takdim etti.
Yorumlar
  • Ya ben bu adamı cok seviyorum, çok başarılı bir sinema adamı herşeyin en iyisine layık...

  • Yakışır "Sarışın" a bu nişan ;)

  • Sinema için büyük bir değer ölmeden değerinin bilinmesi ne hoş; yaşlanınca daha bir tecrübesini konuşturmaya filmlerinin kalitesini arttırmaya başladı, yönetmenlikte de oyunculukta da eşi benzeri olmayan yeteneklerden...

  • baba büyüksün............

  • bence helal olsun yani

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir