26 Ekim 2005 14:04

Eckhart Da Romantik

Zeta-Jones'un aşkına dayanamadı

Catherine Zeta-Jones'un Mostly Martha adıyla beyazperdeyi süsleyecek bir yeninde çevrimde başrol oynayacağını duyurmuştuk. Variety'nin haberine göre Zeta-Jones'un romantik komedisinde rol arkadaşı Aaron Eckhart.2001 yılında Carol Fuchs tarafından çekilen orijinal filmin remake'i olacak olan yapım bu sefer Sandra Nettlebeck tarafından uyarlanacak.Mostly Martha'da işine düşkün bir şefin kardeşinin ölümünün ardından başına gelenler anlatılacak. Kardeşinin 10 yaşındaki kızını büyütmek zorunda kalan ünlü aşçı bir de mutfağını bir başka aşçıyla paylaşmak zorunda kalınca hayatı ve sinirleri kontrolden çıkacak.
Yorumlar
  • Aaron Eckhart'ın romantik komedilerden, romantik dramlardan ya da bilimkurgu "şaheser"lerinden daha başka filmlerde de görünmesini dilerdim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir