11 Ocak 2007 16:36

Edith Piaf'lı Açılış

Biyografik film, Berlin Film Festivali'ni açıyor...

Ölümsüz şarkılara sesiyle hayat veren Edith Piaf'ın biyografik bir yapımla beyazperdeye taşındığını size duyurmuştuk. Olivier Dahan'ın yönettiği ve Marion Cotillard'ın şarkıcıyı canlandırdığı La Vie en rose, 57. Berlin Film Festivali'nin "Açılış Filmi" olarak seçildi. Aynı zamanda yarışmalı bölüme seçilen filmin gösterimi 8 Şubat tarihinde yapılacak.La Vie en rose, şarkıcının yaşamını olabildiğince tüm yönleriyle gözler önüne sermeyi amaçlıyor. Klasik biyografilerden farklı olarak, Piaf'ın yıldızlaşma serüveniyle birlikte yaşadığı ve şarkılarına konu olan trajik anlarını da izleyiciyle paylaşıyor.Yapım, Şubat ve Mart aylarında Avrupa sinemalarında gösterilecek.
Yorumlar
  • Çok yerinde bir seçim gerçektten mükemmel

  • Dünyaya gelmiş en büyük seslerden biri Edith Piaf ve gelmiş geçmiş en güzel aşk şarkılarından biri "La Vie en rose"...La Vie en rose'u merakla bekliyorum.

  • Açılış için doğru tercih...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir