22 Aralık 2010 01:00

Edward ve Bella evleniyor!

Gerilimli ve son derece romantik Şafak Vakti, dünya çapında fenomen haline gelen The Twilight Saga’nın doğaüstü kurgu ve tutkulu aşk içeren masalsı hikayesini devam ettiriyor.

Gişe rekorları kıran The Twilight Saga’nın hayli merak edilen son kısmında, bir seri ihanet ve talihsizlik, dünyalarını tehdit ederek, Bella Swan (Kristen Stewart) ile vampir Edward Cullen’ın (Robert Pattinson) evliliklerinin yeni keşfedilmiş mutluluğunu kısa kesiyor.

Filmin fotoğrafları için tıklayınız..Düğünden sonra Bella ve Edward, balayı için, en sonunda tutkularını serbest bıraktıkları Rio de Janerio’ya yolculuk ediyorlar. Bir süre sonra Bella hamile olduğunu fark ediyor ve nerdeyse ölümüne yol açan doğumdan sonra, Edward onun ölümsüzlük dileğini nihayet yerine getiriyor.

Fakat onların olağanüstü kızları Renesmee (Mackenzie Foy)’nin dünyaya gelişi, Cullenlar ve müttefiklerini, korkutucu vampir liderlerinden oluşmuş bir aile olan Volturi karşısında topyekün bir savaşa sürükleyecek bir takım korkulu talihsiz olayların başlamasına neden oluyor.

Gerilimli ve son derece romantik Breaking Dawn, dünya çapında fenomen haline gelen The Twilight Saga’nın doğaüstü kurgu ve tutkulu aşk içeren masalsı hikayesini devam ettiriyor.

Hâlâ yapım aşamasında. Summit Entertainment aracılığıyla ABD’de gösterim tarihi 18 Kasım 2011 ve 16 Kasım 2012.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN...

Filmin fragmanı

The Twilight Saga: Eclipse - Alacakaranlık Efsanes| video.mynet.com


Yorumlar
  • ne zaman giriyo fizyona yaq bu tutulma mı.ben tutulmayı zledim ona benzio

  • darısı başıma inşalla

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir