25 Eylül 2009 10:12

Edwin A. Salt

Karakterin cinsiyeti değişti! Tom Cruise için hazırlanan projenin başrolünü Angelina Jolie kaptı...

Philip Noyce'ın yönetmenliğini üstleneceği Edwin A. Salt projesinin hazırlıkları devam ediyor. Başlangıçta Tom Cruise için hazırlanan ve yıldızın başrolünde yer almasına kesin gözüyle bakılan projede radikal bir değişiklik gerçekleşti. Oyuncu değişimi ana karakterin cinsiyetinde de bir değişime yol açtı. Ajan olmakla suçlanan ve masumiyetini ispat etmeye çalışan CIA ajanını Jolie canlandıracak. Filmde Rus ajanı olmakla suçlanan Jolie, gerçek ajanı bulmak için zamana karşı yarış verecek. Oyuncunun projeye katılmasında Wanted performansı oldukça etkili oldu.
Yorumlar
  • angelina bi tanedirher filmini severimbuda iyi olacak

  • oha ya koskoca angelina jolieye söylenir mi bu ya sadece beuwolf muş neredeyse en kötülerin içinde be o asıl aksiyonlarda oynamayalı angelina wanted tom raider mr&and mrs smith daaa saymama gerek war mı

  • Çok kötü olmuş.Tom Cruise ile başarılı bir aksiyon gerilim olabilirdi.Bu kadının Beowulf dışında iyi filmini görmedik.Proje vasat bir aksiyon olacak.Çok yazık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir