1 Mart 2006 15:00

Efekt Güzeli

Dykstra'dan gerçek hikayeler

Özel efktleriyle iki kez Oscar kazanan Johnny Dkystra, bir hipopotamla kaplumbağanın gerçek yaşam hikayesini beyazperdeye taşıyor.The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Walden Media'nın yapımcılığında beyazperdeye gelecek olan hikayenin senaryosu, Şrek'in yardımcı yazarı Roger S.H. Schulman tarafından yazılmış.Güney Asya'daki tsunami felaketinden kurtarılan 100 yaşındaki bir kaplumbağa ile yavru hipopotamın fotoğraflarını gören yapımcı Mike Menchel hikayeden çok etkilenmiş. Vahşi yaşam parkında bir arada yaşayan ikilinin hayatını sinemaya taşımaya niyetlenen yapımcı, filmin sorumlu yapımcılığını üstlenmesi için Andrew Adamson'la görüşmelere devam ediyormuş.
Yorumlar
  • Çok,çok,çok ustaca yazılırsa güzel bişey olur.Yoksa sıradan bi çocuk filmi...

  • senaryo bulamadılar heralde. konu sıkıntısı yaşıyolarsa elbirliğiyle şunlara bikaç senaryo yazıp gönderelim arkadaşlar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir