25 Eylül 2009 10:12

Efem Artık Sinemadayız!

Sevimli ayı Ayı Yogi de küçük ekrandan beyazperdeye sıçramaya hazırlanıyor...

Warner Bros Yogi Bear (Ayı Yogi) projesinin hazırlıklarına başladı. Proje yarı canlı yarı animasyon olarak düşünülüyor. Ash Brannon'ın yöneteceği filmde hayvanlar animasyon, diğer bölümler ise gerçek görüntüleriyle perdede yerini alacaklar. İlginç giyimi ve yüksek egosu (Efem efem sözünü hatırlayan var mı?) ile dikkat çeken Ayı Yogi, 1958 yılında The Huckleberry Hound Show'a konuk olarak katılmış ve büyük ilgi görünce kendi şovuna sahip olmuştu. Zaman içinde çizgi roman ve bilgisayar oyunu gibi farklı mecralara sıçradı.
Yorumlar
  • efemini unuturmuyuz :)) gelsin bakalım.

  • Ayı yogi Efeeemmm:D:DMerakla bekliyorum:)

  • Ayı Yogi ve kankası Bobo yaşlanmayan kahramanlar..Ayı Yogi'nin Fötr şapkası, kravatı ve "Emriniz olur efemmmm" demesi ilk aklıma gelenler.. Ayrıca orman bekçisi ile olan münasebetleri bizleri kırmaktan gülüp geçirirdi.. Vakti zamanında orman bekçisi Ayı yogi'ye, Ayı Yogi de ona az çektirmemişti.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir