25 Eylül 2009 10:12

Efsane Sarışın

Marilyn Monroe'nun hayatı film oluyor. Onu canlandıracak adaylar arasında en güçlü isim Scarlett Johansson!

Efsane Sarışın'ın hayatının anlatıldığı filmin adı My Week With Marilyn olacak. Colin Clark'ın günlüklerinden uyarlanan filmin senaryosu Adrian Hodges'a ait. Marilyn Monroe'nun hiç bilinmeyen yönlerinin anlatılacağı filmin başrolü için ilk olarak Scarlett Johansson'un düşünüldüğü söylentileri var. Ama Marilyn Monroe'yu canlandırması için Kate Hudson, Amy Adams ve Michelle Williams da adaylar arasındaymış.Johansson'ın gerek verdiği pozlarda gerekse özel hayatında Monroe'yu anımsatan, hatta taklit eden görüntüleriyle magazin haberlerinde sık sık karşılaşıyoruz. 24 yaşındaki güzel yıldızın efsaneyi anlatmadaki performansı merak konusu. SCARLETT JOHANSSON GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN! MARİLYN MONROE GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • Bir an ödüm koptu seda sayan başrolde oynacak diye...Şaka bir yana Scarlet Johannson çok sevdiğim ve performanslarına hayran kaldığım bir oyuncudur. Kesinlikle doğru bir seçim olmuş, projeyi merakla bekliyoruz.

  • Daha evvelden Scarlett onun tarzında fotolar çektirmişti. O fotolardan bile ne kadar iyi bir seçim olduğu anlaşılabilinir.

  • Arkadaşıma katılıyorum,olabilecek en güzel ve doğru tercih

  • Olabilecek en dogru tercih

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir