8 Ocak 2014 01:00

Efsane yönetmen Michael Bay sahneyi terk etti

Konuşma metni için hazırlanan prompter cihazı arızalanınca zor durumda kalan Michael Bay sahneyi terk etti.

Transformers, Armageddon, Pearl Harbor gibi gişe hasılatları kıran filmlerin yönetmenliğini yapan Michael Bay, konuşmacı olarak katıldığı Samsung lansmanında sahneyi terk etti.

Konuşma metni için hazırlanan prompter cihazı arızalanınca duraksayan ünlü yönetmen, önce sözlerini toparlamaya çalıştı. Moderatörün sorularını cevaplamakta güçlük çeken Michael Bay, 2 dakikadan daha kısa bir süre içinde seyircilerden özür dileyerek sahneyi terk etti.

Bay’in sahneyi terk etmesi üzerine moderatör ünlü yönetmene katılımından ötürü herkesin önünde teşekkür etti.

Michael Bay, kısa bir süre sonra kişisel web sitesinde şunları yazdı: “Samsung’un CES lansmanında kendimden gerçekten çok utandım. Curved 105 inç UHD TV ile ilgili konuşmak üzere çıkmıştım ki gerçekten çok heyecanlandım. Heyecandan introyu atladım arkasından da prompter gitti. O sırada artık heyecana yenilip sahneden ayrıldım… Galiba canlı şovlar benim işim değil…”


Yorumlar
  • aman çok önemli

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir