25 Eylül 2009 10:12

Efsaneye Özel Deneyim

AFM IMAX salonları Ben Efsaneyim filmini IMAX® deneyimiyle vizyona taşıyor...

AFM IMAX İstinyePark ve AFM IMAX ANKAmall, yepyeni bir IMAX filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. IMAX Deneyimi'nin eşsiz görüntü ve ses kalitesiyle dijital olarak yeniden şekillendirilen Ben Efsaneyim: IMAX Deneyimi, 25 Ocak'ta gösterimde.Ben Efsaneyim özel IMAX DMRâ (digitally re-mastering) teknolojisi sayesinde eşsiz görüntü ve ses kalitesiyle perdeye yansıyacak. Ben Efsaneyim: IMAX Deneyimi filminin dağıtımı yurt içinde Warner Bros. tarafından gerçekleştiriliyor. Filmin IMAX formatı, geleneksel 35 mm versiyonlarla birlikte tüm ülkede aynı anda gösterime giriyor.
Yorumlar
  • harika oyunculuk ve harika bir film olmuş tadından yenmiyor

  • filmi izledim ve çok beğendim. başarılı bir yapıt olmuş öyle ki film bittiğinde bu kadarmı diyeceksiniz ve o kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız..

  • ben efsaneyim filmi çok konusulacağa benziyor.will smit tekrar hayranlarını şasırtmış anlaşılan.fragmanını izledim. ayrıca sinema dergisinde de geniş yer ayrılan bir film olmuş.bir sinema cı olarak ben efsaneyimi önerebilirim herkese.ne de olsa ben efsaneyim diyor will smith

  • Harika bir haber,sırf bunun için yolculuğu göze alabilirim :))

  • İzlemesi cok zevkli olucak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir