25 Nisan 2006 12:14

Eğitmenlerden Öğretime Devam

Politik Almanya'dan politik Anderson'a

Hans Weingartner'e Avrupa'nın bir çok film festivalinde başarı kazandıran Eğitmenler'e Hollywood göz dikti. The Hollywood Reporter'ın yazdığına göre Brad Anderson Berlin'de geçen hikayeyi Amerika'ya taşıyacak.Altın Palmiye için yarışan ilk Alma filmi olma özelliğini taşıyan Eğitmenler'de Jan, Jule ve Peter adlı üç kafadarın tuhaf macerası anlatılıyordu. Adaletsizliğe son vermek için zenginlerin evlerine girip eşyalarıyla oynayan gençler son evde yakayı ele verince evin sahibini kaçırıyorlardı.En son Makinist'ini izlediğimiz yönetmenin hikayeyi hangi ABD şehrine taşıyacağı henüz belli değil.
Yorumlar
  • bence pek iyi olmamış yeniden çevrimi.filmlerin çoğu kez orjinal hali daha iyidir umarım iyi yaparlar oyuncu seçimi çok önemli bence.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir