12 Haziran 2006 14:06

Einstein'ın Çocukları

NASA üssünde benzeri olmayan bir macera

Gold Circle Films, Mike Kersjes'in anılarından uyarlanacak olan Einstein's Children filminin yapımcılığını üstlendi. Variety'nin bildirdiğine göre filmin senaryosunu yazacak olan Stephen Herek'i yönetmen olarak da izleyeceğiz.Kersjes bir okulda üstün zekalı öğrencilere öğretmenlik yapmaktadır ve NASA tarafından bu tarz çocukların birbiriyle yarışacağı bir astronot eğitim kampı düzenlenir. Ancak Kersjes okul yönetimi ve NASA'yı tüm sınıfı kampa kabul etmeleri için ikna eder.Filmin uyarlamasının yapılacağı Kersjes eserinin adı A Smile as Big as the Moon.
Yorumlar
  • Oldum olası astronomiye bir merakım vardır. Hemde aşırı derecede ama beni suzamana kadar sinemada bu alanda tatmin eden film cıkmadı umarım bu proje benim istediğim gibi bir uzay filmi olur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir