11 Mart 2010 12:45

Ejderha Sesli Tom Waits!

Tom Waits'in, JRR Tolkien'in kitabından uyarlanacak The Hobbit filminde rol alacağı söyleniyor.

Tom Waits'in, Tolkien'in kitabından uyarlanacak "The Hobbit" adlı filmde rol alacağı söyleniyor.Guardian Gazatesinin haberine göre, Guillermo Del Toro tarafından Tolkien'in "The Hobbit" kitabından uyarlanacak filmde, Tom Waits ejderha Smaug'a sesiyle hayat verecek.Tom Waits'in sesini bir ejderhaya uygun bulma fikri ilk değil; daha önce Jeff Smith'in de Red Dragon için ilk tercihi Tom Waits olmuştu.Waits, sinema dünyasına uzak bir isim değil. Kendine özgü, hırıltılı, deneysel, sıradışı bir müzik yapan Waits, daha önce The Fisher King ve Bram Stoker's Dracula için de müzik çalışmaları yaptı.
Yorumlar
  • Fantastik sinema meraklılarının kalbi bu filmden gelecek haberle dahada hızlı atmaya çalışıyor desenize. Umarım başarılı bir uyarlama olur.

  • Tom Waits sesinin eşi yoktur, uyum sağlayacağını fazlasıyla düşünsemde kesin bir yorum yapamama haberi şahsımca,

  • Çok güzel bir gelişme, merakla bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir