4 Eylül 2006 11:14

Ekim'e Ne Kaldı Şurada!

Filmekimi, sonbaharda dolu dolu...

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından gerçekleştirilen Filmekimi, 5. yaşını Nokia Nseries sponsorluğunda 13-19 Ekim tarihleri arasında kutluyor. Bu seneye özel, yönetmen Ümit Ünal, iPod için kısa film üreten Jonas Mekas'ın izinden giderek, Nokia N93 ile çekeceği bir kısa filmi izleyicilere sunacak!Belli olan filmler ise iyi bir festivali müjdeliyor. Ken Loach'un ödüllü The Wind That Shakes The Barley'i başta olmak üzere, Birol Ünel ve Asia Argento'lu Transylvania, Rian Johnson'un acayip kara film denemesi Brick ve Beyazperde.com'un favorisi A Scanner Darkly gösterilecek olan filmler arasında...Detaylı programı çok yakında festivalin sitesinden öğrenebilirsiniz.
Yorumlar
  • Bağımsız film festivali ile birlikte kaçırmamay çalıştığım bir film festivali .. geçen sene harikalar yaratmışlardı .. bakalım diğer filmler nolacak .. İstanbul film festivalinden daha samimi bu festivaller ..

  • şu filmekimine katılmak hiç nasip olmadı.ilerde işallah

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir