17 Nisan 2015 15:54

Eksik filmini anlattılar

Barış Atay ve Özgür Emre Yıldırım vizyona giren "Eksik" filmini ve çekim sürecini anlattı.

'80 darbesi sonrası parçalanan bir ailenin 30 yıllık ayrılık sürecine ışık tutan "Eksik" bugün vizyona girdi.

Filmin yönetmenliğini Barış Atay üstleniyor. Filmde kamera karşısına da geçen Atay'a Nur Sürer, Özgür Emre Yıldırım ve Toprak Sağlam eşlik ediyor.

Bir anne (Melek) ve birbirinden ayrı büyümek zorunda kalan iki oğlu (Türker ve Devrim) arasındaki ilişkiyi irdeleyen Eksik, üçünün de yıllarca derinlerde sakladıkları özlemle karışık öfkelerine, geçmişte kalmış bir kırılmanın parçalarını birleştirme çabalarına ve hayatlarında ilk kez yüzleşmelerine tanıklık etmeyi amaçlıyor.

Filmin yönetmeni Barış Atay ve filmdeki performansıyla dikkat çeken oyuncu Özgür Emre Yıldırım ile bir araya geldik. Türker'i, Devrim'i, sette yaşananları, kısacası tüm merak ettiklerimizi sorduk.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir