6 Temmuz 2004 15:51

Elektra Filmi Yazın Pişecek

Daredevil'ın Elektra'sı Jennifer Garner, kendi karakteri üzerine kurulacak olan Elektra filmiyle ilgili açıklamalarda bulundu...Proje için temkinli yaklaşan Garner, filmin hayata geçmesinin senaryonun kalitesine bağlı olduğunu söylüyor: "Senaryonun ilk halini okumamız lazım. Eğer iyi değilse, kimse bu filmi yapmak istemez..." Avi Arad'ın yapımcılığını üstleneceği Elektra filminin senaryosu ise Raven Metzner ve Stu Zicherman tarafından kaleme alınıyor. Senaryo sonrasında filmin tam gaz hayata geçeceğine inandığımız proje, yaz aylarında pişmeye başlayacak...Elekta'nın önümüzdeki dönemde katkıda bulunacağı bir proje ise, daha önce bir haberimizde tanıttığımız 13 Going on 30. Fantastik komedi, 13. doğum gününde, aniden 30 yaşında bir kadına dönüşen bir genç kızı anlatacak.
Yorumlar
  • en sonunda adam akıllı bir başrol üstlenecek ..bu rolde sırıtmayacağına eminim...film 2005 gösterime girecekmiş(tabii jennifer garner kabul ederse) umarım eder de bizde onu izleriz...alias tan başka adam akıllı kendini kanıtlama fırsatı olmadı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir