25 Eylül 2009 10:12

Eleştirmen Aranıyor!

Beyazperde yazar ve editörleri her ay sizden gelen bir yazıyı yayımlamak istiyor. Var mısınız?

Son dönemde eleştirmen olmak isteyen Beyazperde okurlarının sayısında ciddi bir artış var. Beyazperde'de yazmak isteyen kadar, sitenin yazar ve editörlerinden yazarlık öğrenmek isteyenler de var. Yazar kadromuza çok sık yeni bir yazar ekleyemiyoruz, Misafir Koltuğu'nu ise daha çok kadromuza yeni katılan yazar arkadaşlarımız için kullanıyoruz. Fakat artık bu değişiyor. Beyazperde okurları Beyazperde'de yazmaya başlıyor!Bundan sonra her ay sizin için bir film seçeceğiz ve film üzerine kısa bir eleştiri yazısı yazmanızı isteyeceğiz. En iyi yazı ise Beyazperde'ye konulacak ve yazarı telifi kapacak. İlgili okuyucularımız Ekim ayı başında seçeceğimiz filmi öğrenebilirler. Şimdiden bol bol eleştiri yazısı okumayı ihmal etmeyin. Yazıların seçimi konusunda Beyazperde yazarları da editörlere yardımcı olacak. Ekim başına kadar yeni projemiz üzerinize yorumlarınızı ve eğer varsa fikirlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. İşte Beyazperde'de yazar olma fırsatı!
Yorumlar
  • Önce ortaya bir haber atılıyor, ardından hiç ilgilenilmiyor.. Bu mudur yani?

  • Eleştirmen Aranıyor! ekim ayı geldi nerede benmi kaçırdım.

  • gerçekten süper bir haber bu.uzak kalmıştım bi ara beyazperdeden,dönüşüm tam zamanında oldu:) eleştirilecek filmin açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyorum tüm arkadaşlar gibi...

  • ekim ayı geldi, ilk haftası geçti bile.. hani eleştireceğimiz film? ya da filmler? parmaklarım klavyede sabırsızlıkla bekliyorum ..:)

  • Eleştirmen konusunda hala bi haber yok mu?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir