19 Aralık 2011 01:00

Eleştirmenlere dava açacağım!

Yönetmen Şerif Gören kızgın.

Yönetmen Şerif Gören, 18 yıl sonra çektiği ?Ay Büyürken Uyuyamam? filmini yerden yere vuranlara inanamadı: Yanlış filme gitmiş olmasınlar! Eleştirirken sınırı aştılar.

SEVGİ, SAYGI LAZIM BİRAZ
* 50 yıllık sinemacıyım. Ben film çekerken bu yazıları yazanların henüz doğmadığını zannediyorum. Saygı ve sevgi lazım biraz...
* Bir dönemin son adamıyım ben. Ne beni efsane yapsınlar, ne de yerin dibine vursunlar! İnanın yurt dışına gittiğimde anlıyorum sanatçı olduğumu. Türkiye?deki karşılığımız ise sadece şu: Filmci!

DAHA VİZYONA GİRMEDEN
* Eleştirilmek doğal da, biraz sınır aşıldı diye düşünüyorum. Yanlış filme gitmiş olmasınlar!
* Sinema para yatırılan bir iş... Daha vizyona girmeden dan dun başlıyorlar eleştirmeye. Ticaret kanunu ve rekabet kurulu açısından yapacak bir şey var mı araştırıp manevi dava açacağım. Kaybedebilirim ama açacağım.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir