16 Kasım 2005 10:19

Elm Sokağı'nda Halloween

Freddy yeni rakip istiyor

Korku sinemasının kült serilerinden Elm Sokağı'nın sekizinci filminde Freddy Krueger'ı 13.Cuma'nın Jason'ıyla izlemiştik. Fangoria'nın bildirdiğine göre Freddy'nin bir sonraki filmde Halloween'ın Michael Myers'i ile karşılaşma olasılığı yüksek.Yeni filmle ilgili açıklamalar yapan Robert Englund, New Line'ın iki muhtemel senaryo üzerinde yoğunlaştığını anlatmış. Bir tanesi Freddy Jason ve Michael Myers'e Karşı diğeri ise sadece Michael Myers'e karşı.Ünlü aktörün gönlü ikinci hikayeden yana. Yani Englund sahneyi Michael Myers'e paylaşmak hatta Jamie Lee Curtis'i de projede görmek istiyor. Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin, kabus devam ettiği sürece gelişmeleri aktaracağız.
Yorumlar
  • bence güzel bir fikir olur.ama halloween ile Pinhead(hellraiser)'ın karşı karşıya gelmesi daha eğlenceli ve kanlı olabilir...

  • hehe bence holleven içinde Fredy i görmek eylenceli olabilir. Ben bi de "Hayalet Avcıları Vs. Fredy".. nasıl ? :D

  • yok artık ya ne tür saçmalık bunlar böyle yakında neo ya tyler durden a falan da sataşırsa freedy şaşırmayın

  • Yok yok... bence şunu çeksinler: Freddy Senaryo Yazarlarına Karşı

  • Bence iyi bir haber. Çok değişik olabilir Michael'ın da kadroya katılması. Daha önce Evil Dead'ın kahramanı Ash'in katılacağını söyşemişlerdi. Ash olsaydı daha bir eğlenceli olurdu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir