25 Eylül 2009 10:12

Elma Perdeye Düştü!

Ünlü halk kahramanı William Tell'in özgürlük hikayesi beyazperdeye uyarlanıyor...

Yönetmen Ian Quinn 60 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan The Adventures of William Tell projesiyle, ünlü halk kahramanının hikayesini beyazperdeye taşıyacak. Filmin senaryosu, Friedrich von Schiller'in 1805 yılında yazdığı ünlü oyundan uyarlanacak ve 14. yüzyılda yaşayan İsviçreli bir kahramanın özgürlüğüne kavuşmak için oğlunun başındaki elmayı okla vurmasını anlatacak. Bu halk hikayesi zaman içinde özgürlük ve bağımsızlık hikayesi olarak ünlendi.Bu arada, Chaplin ailesinin genç ve güzel üyesi Kiera Chaplin, Tell'in karısı olarak karşımıza gelecek.
Yorumlar
  • Robin Hood dan bu yana böle bir filme hasretiz ,çabucak görürüz karşımızda inşallah.

  • Çok iyi haber.Tarihin ve edebiyatın en önemli özgürlük hikayelerinden biridir William Tell.Layıkıyle aktarılırsa harika olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir