6 Ocak 2016 23:10

Emily Blunt hayatının en zorlu rolünü oynuyor!

Yetenekli ve güzel oyuncu Emily Blunt, yeni projesinin hayatının en zorlu rolü olduğunu itiraf etti...

En son geçtiğimiz yıl vizyona giren Dennis Villeneuve filmi Sicario ile sinemalarımıza konuk olan, son yılların hızla yükselen oyuncularından Emily Blunt, çekim süreci devam eden yeni filmi The Girl on the Train'de canlandırdığı karakterin bugüne dek oynadığı en zorlu rol olduğu açıklamasını yaptı. Blunt, filmde canlandırdığı Rachel Watson karakterinin oldukça hastalıklı ve hasar görmüş bir kişilik olduğunu ve karakterin bu zorlayıcı özelliklerinin kendisini hikayenin içine çektiğini belirtti.2011 yılında çektiği ve en iyi film kategorisinde Oscar'a aday olan The Help isimli filmiyle tanınan Tate Taylor'ın yönettiği The Girl on the Train bir roman uyarlaması. Paula Hawkins'in 2015 ylında yazdığı romanın kısa sürede tüm dünyada bir best-seller'a dönüşmesinin ardından kitabın film uyarlaması için yapılan çalışmalar da hiç vakit kaybetmeden başlamıştı. Kitapta, kocasıyla yaşadığı ayrılıktan sonra kendini alkole veren Rachel Watson karakterinin bir gün trende gördüğü mutlu bir çifti izlemeye başlamasının ve beklenmedik bir anda korkunç bir olaya tanıklık edişinin hikayesi anlatılıyor.Emily Blunt yaptığı açıklamada, Rachel'ın röntgenciliğinden alkolizmine kadar karakterle igili tüm detayları sevdiğini ve filmin aslında gördüğümüzü sandığımız şeyle gerçekten gördüğümüz şey arasındaki o gel gitli durumundan hoşlandığını da ayrıca belirtti. Ünlü oyuncu aynı zamanda hikayedeki tanığın bir alkolik olması fikrini oldukça orijinal bulduğunu ekledi. Seyircinin, kimsenin güvenmediği; aklı karışık ve kafası bulanık bir karakterle birlikte hikayeyi takip edecek olmasının, filmdeki gizem unsurunu daha iyi oluşturduğunun altını çizdi.

Çekimleri New York şehrinde halen devam eden The Girl on the Train'de başrol oyuncusu Emily Blunt dışında; Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez ve Luke Evans da diğer karakterlere hayat veriyorlar. The Girl on the Train'in Ekim 2016'da vizyona girmesi planlanıyor.BURAK KAPLAN

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir