1 Ağustos 2014 00:00

Emma Watson da #direnkahkaha dedi

Harry Potter serisiyle tüm dünyada ün kazanan oyuncu Emma Watson, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a tepkisini böyle gösterdi.

İngiliz oyuncu Emma Watson, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın “Kadın herkesin içerisinde kahkaha atmayacak” sözlerine tepki olarak kahkaha attığı bir fotoğrafını “#direnkahkaha” yazarak paylaştı.

Ünlü oyuncu, Twitter’da paylaştığı ve kahkaha atarken görüldüğü fotoğrafıyla birlikte, Guardian Gazetesi’nin Arınç’ın haberini yaptığı bir makalenin linkini de ekledi.

Twitter’da 13.8 milyon takipçisi olan Watson’ın tweeti, 13 bin 800 kez retweet edildi. Watson, yakın zamanda Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi görevine başlamıştı.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın kadınlara yönelik olarak söylediği "Herkesin içerisinde kahkaha atmayacak" sözleri sosyal medyada büyük tepki toplamış, tepkiler yabancı basında da geniş yer bulmuştu.

Yorumlar
  • İnsan gerçekten hayret ediyor.

  • taktınız gazzeye burnunuzun ucunda kaç türkmen çocuk kadın kardeşimiz katlediliyor bide onu düşünseniz soydaşınızı düşünmeyin elin arabına ağlayın bakalım onlar yarın bize ağlamayacak emin olun

  • Emma BM kadın hakları elçisiymişsin son 25 gün içinde 150 si çocuk olmak üzere 800 den fazla kadın gazze de İsrail bombalarıyla can verdi,geride kalanlar hayatları boyunca değil kahkaha birdaha gülemeyecekler belki bir destek de onlara verseydin sayın iyi niyet elçisi.

  • Emma, Birleşmiş Milletler iyi Niyet Elçisi demek.Hadi bu kahkaha konusunu bir kenara koyalım.Acaba, Filistin katliamı için ne düşünüyor.İşte bunu çok merak ediyorum.Gerçi kahkaha konusunu kendisine dert edindiğine göre, benim görüşüm Filistin katliamını ve orada katledilen çocukları umursamıyor.Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olarak, kahkaha mı ön planda olur yada katliam mı ön planda olması gerekir.Bence Emma görevini yerine getiremiyor.

  • Gören de bu kız twitini biliçli attı sanar beyniniz mi yandı bilmiyom ki :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir