18 Temmuz 2007 12:12

Emmerich Buzul Çağında

Yönetmen 12.000 yıl öncesine gidiyor

Roland Emmerich, The Day After Tomorrow'dan sonra şimdi de düne, biraz daha gerilere, milattan önce 10.000 yılına gidiyor. Yönetmen, 10.000 B.C adlı proje için kolları sıvadı.Variety'nin haberine göre yönetmen Colombia Pictures ile anlaşmaya vardı. Kendi şirketi olan Centropolis Films ile de filmin prodüksiyonuun yapacak.Filmin öyküsü buzul çağını anlatmakta. Filmde, 21 yaşındaki bir kabile üyesinin yıllık mamut avını izleyeceğiz.Emmerich, film öyküsünü Harald Kloser ile yazmış. Kloser, The Day After Tomorrow'un müziklerine imzasını atmıştı. 10.000 B.C'nin de müzikleri Kolser'a emanet.Filmin finansal kaynakları şimdilik belirsiz olmakla birlikte, Alman VIP Mendionfonds'tan belirli bir paranın gelmesi bekleniyor. VIP Mendionfonds, bu günlerde ise zor günler yaşamakta. Alman vergi müfettişleri tarafından sıkı bir incelemeye alımış durumda.Emmerich'in yönetmenliğini yapacağı 10.000 B.C, bazı sinema çevrelerine göre, Mel Gibson'ın Apocalypto'suna benziyor. Apocalypto, tarih öncesi Maya uygarlığında geçecek.
Yorumlar
  • :))) habere değil son yoruma...

  • Emmerich'e çok büyük saygım var. Yüzlerce milyon dolara ard arda bu kadar kötü filmler yapma rekorunda onun eline su dökebilecek bir yönetmen çıkmadı şimdiye kadar. Bir yığın yetenekli yönetmen senaryolarına bütçe bulamama sıkıntısı yaşarken Emmerich'e hala yüzlerce milyon doları emanet eden stüdyolara da ayrıyetten tebrikler.

  • Sabırsızlanıyorum :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir